CHARAKTERISTIKA OPTICKÉHO TŘÍDIČE SEA TRUE

Až 7 skluzů pro uspokojení i těch největších výrobních kapacit, flexibilní konfigurace pro vícenásobné třídění.

LED RGB osvětlení s aktivním pozadím určeno výhradně pro třídiče SEA, umožňující přesné zaostření paprsku na kontrolní linii. Dlouhotrvající a spolehlivé LED diody s nízkými tepelnými ztrátami a životností až 100 000 hodin.

Až 28 kamer pro jakýkoliv druh optické konfigurace - 4 kamery na jeden skluz pro monochromatickou, RGB, NIR a InGaAs konfiguraci. Díky rozlišení 4096 pixelů umožňují kamery co nejvyšší optické rozlišení (až 0,06 mm). Optický systém umožňuje extrémní flexibilitu zpracování obrazu, což zlepšuje rozlišení barvy a struktury materiálu. Rychlost snímání kamer je 18 000 krát/s (18kHz).

Systém HIS pozná až 8 skupin vad.

54 vystřelovacích trysek na každém skluzu, které pracují rychlostí až 1 000 cyklů/s, trysky mají záruku funkčnosti až 2 miliardy cyklů

Hardware - elektronické desky s použitím SMD a FBGA technologie. Obsahuje řídící funkce, jako je automatická diagnostika a kalibrace. Snadné zálohování provozního softwaru přes USB. Rychlé zpracování a vyhodnocení vysoko-rychlostního signálu garantuje vynikající výkon stroje.

Nový 15ti palcový barevný dotykový displej s Windows 7 zajišťuje snadné připojení k firemním sítím a dálkové asistenční služby.

Tlakové a klimatizované optické boxy zabraňují vniknutí prachu k citlivým částem třídiče.

Stavebnicová konstrukce umožňuje jednoduchou údržbu a čištění stroje. Třídič je opatřen přírubami pro jednoduché napojení potrubních cest pro odtok materiálu i pro odsávání prachu (aspiraci). Snadný přístup k odběru vzorků.

Automatický systém čištění.

Vysoká účinnost pro celou škálu produktů.

Spolehlivost - Dálkové ovládání přes on-line servis. Rychlé technické zásahy na místě. Programování na zakázku, dle potřeb zákazníka. Servisní centra v mnoha zemích světa.

Servis a náhradní díly jsou dostupné v mnoha zemích světa.

Ostatní - CE certifikát lze kombinovat s ATEX 22
Zakázková barva (na přání)
Nerezová ocel (AISI 316L)

VIDEO