Princip redleru

Princip redleru

CHARAKTERISTIKA ŘETĚZOVÝCH DOPRAVNÍKŮ NEBOLI REDLERŮ

Řetězové dopravníky jsou ideálním zařízením pro horizontální dopravu všech sypkých nebo drobných kusových materiálů jako jsou obiloviny, osiva, obilní šroty, krmné směsi, peletky a prachy v zemědělských a zpracovatelských závodech. Uzavřená vodotěsná konstrukce zabraňuje vniku vody a minimalizuje únik prachových částic.

Redlery firmy CIMBRIA jsou vyráběny v 8 velikostech s výkonem 60 - 1300 m3/hod. Modulový systém umožňuje dodávku v jakékoliv požadované délce.

 

HNACÍ JEDNOTKA

Pro pohon hnací jednotky se používá motor s převodovkou, který je připevněn přímo na hřídeli, tudíž odpadají různé klínové řemeny a jiné převody. Konec redleru je vybaven inspekčním okénkem, ve kterém je zabudována bezpečnostní pojistka. Ta zároveň plní funkci hlášení poruchy při případném přeplnění řetězového dopravníku.

ŠACHTY REDLERU RL

Modulový systém konstukce redlerů umožňuje jednoduchou montáž a přesnou volbu délky redleru. Redlery RL mohou být sestaveny do různých délek na přání zákazníka. Dno šachet je vyrobeno ze spec. protiotěrového plastu, díky němuž je zabezpečen tichý provoz redleru RL.

POUŽITÍ

Řetězové dopravníky - redlery CIMBRIA RL jsou používány nejen pro horizontální přepravu materiálu, ale jsou také používány k vyprazdňování příjmových košů, kde se umísťují přímo pod ústí příjmového koše.

VIDEO